Yükleniyor ...

GÜCÜMÜZ
KÖKLÜ GEÇMİŞİMİZDEN

GÜCÜMÜZ
KÖKLÜ GEÇMİŞİMİZDEN

Hakkımızda

1995 yılında kurulan DEPAŞ; köklü geçmişi, uzman teknik kadrosu ve kaliteli üretim anlayışı ile sektörde güçlü bir yerde konumlanmıştır. Prefabrik betonarme teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek makine ekipmanlarından üretime kadar pek çok alanda yeniliğin öncüsü olmuştur.

Denizli Sarayköy’de bulunan DEPAŞ fabrikası; 35.000 m² açık, 10.000 m² kapalı kurulu alanda yıllık 1.500,000 m² bina üretim kapasitesine sahiptir.

30’u mühendis ve teknisyen olmak üzere toplamda 180 kişilik ekibiyle her geçen gün üretim kapasitesini artırmaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip bilgisayar donanım ve programlarını kullanan teknik bürosu, ürün kontrol birimi ve laboratuvarları ile tüm üretim süreçlerini kontrollü bir şekilde ​gerçekleştirmektedir.

Yürürlükteki şartnamelere uygun olarak proje, imalat ve montaj aşamalarını iştirakleriyle birlikte tamamlayan DEPAŞ, müşterilerinin kaliteli üretimlere ulaşmasını önceliği haline getirmiştir.

Farklı coğrafi bölgelerde ve iklim koşullarındaki ihtiyaçlara yönelik prefabrik yapı, tedarik, üretim, montaj, altyapı ve mühendislik gibi hizmet süreçlerini ISO 9001-2000 ve TSE kalite belgeleri standartlarında tamamlamaktadır. 

Drag View Close play
0%