Yükleniyor ...

ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA
YÜKSEK KALİTELİ YAPI ELEMANLARI

ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA
YÜKSEK KALİTELİ YAPI ELEMANLARI
ÜRÜNLER

ÜRÜN YELPAZESİ

Prefabrike Betonarme Tek Katlı ve Çok Katlı Yapılar

İzolasyonlu ve İzolasyonsuz, Tekstürlü, Nervürlü, Washbeton Cephe Kaplamaları

Santrifüj Betonarme Direk ve Traversler

Öngerilmeli Köprü ve Viyadük Krişleri

Çakma Kazık ve Menfezler

HİZMETLER

HİZMET AŞAMALARI

1

TEKLİF

Proje için hedeflenen bölgenin koşulları incelenerek operasyonel ekip ve mühendislerle alandaki ihtiyaçlar belirlenir. Teklif aşamasında iken zemin etüt değerleri, güncel şartnameler ve deprem yönetmelikleri ışığında statik projenin temelleri oluşturularak fiyatlandırma yapılır.

2

PROJE

Teklif aşamasında belirlenen projenin en önemli adımı burada başlar. Mühendisler ve teknik ekiplerle yürütülen süreçte prefabrik yapı elemanlarının statik hesabı SAP2000, SAFE ETABS gibi dünyaca kabul görmüş hesap programlarıyla desteklenir.

3

SEVKİYAT

Üretilen ve kalite kontrolü tamamlanan prefabrike elemanlar, öngörülen beton dayanımına ulaştıktan sonra şartnamelere uygun olarak şantiyelere nakledilmek üzere, montaj sırası ile gerekli emniyet tedbirlerine uyularak araçlara yüklenir.

4

MONTAJ

Projelere uygun olarak yapılan temel inşaatı, gerekli aks ve kot kontrolleri ile montaja hazır hale getirilir. Kolonlardan başlayarak sırası ile cephe panellerinin, kirişlerin ve döşemelerin montajı çeşitli kapasitelerdeki mobil vinçlerin yardımı ile montaj ekipleri tarafından montaj detaylarına uygun olarak gerçekleştirilir.

5

TESLİMAT

Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tamamlanan proje teslim edilir.

Drag View Close play
0%